قوانین و خطی مشی سرویس هاب نت (مقدمه)(امکان بروزرسانی می باشد)

معرفی و وظیفه سرویس هاب نت :

هاب نت یک سرویس یکپارچه بازگشت وجه از هر خرید به مشتری می باشد . این سرویس رابطی میان کسب وکارها و مشتریان آنها می باشد که تنها بر شیوه پاداش دهی نظاره گر می باشد و بر امور کسب وکارها مانند خرید و فروش و معامله و از این قبیل دخالتی ندارد.

این سرویس تنها مبالغی که به عنوان کش بک می باشد را از طرف کسب و کارها دریافت و در کیف پول مشتریانشان ذخیره و نگهداری میکند و از سوی دیگر به مشتریان این امکان را میدهد تا نزد کسب وکارهای عضو این سرویس مراجعه کرده و از مبلغ کیف پول خود استفاده نمایند.

تیم هاب نت هیچگونه فعالیت در زمینه واسطه گری کالا و خدمات مربوط به کسب وکارها را نخواهد داشت و تنها فعالیت این سرویس در زمینه کش بک ( پاداش از هر خرید و باشگاه مشتریان) خواهد بود.

امکاناتی که سرویس هاب نت در اختیار صاحبان کسب و کار قرار میدهد شامل :

افزونه وردپرس (بزودی)

وب سرویس (Api) برای کسب وکارهای آنلاین (بزودی)

محرمانگی و حفظ حریم خصوصی :

این سرویس تنها به اطلاعاتی دسترسی دارد که جهت پردازش اعتبار مشتریان به کار می رود و تمامی مواردی که برای این پردازش لازم است از تمامی کسب وکارها خواسته می شود که دسترسی یا اطلاعات لازم را از طریق وب سرویس (Api) یا از طریق فرم ها در اختیار تیم هاب نت قرار دهند.

اطلاعات کسب وکارها جهت بررسی هویت سایت توسط تیم هاب نت و همچنین به جهت معرفی به مشتریان با محدودیت به طور همگانی به نمایش در میایند، مانند آدرس و عنوان وب سایت ، نام مالک حقیقی یا حقوقی کسب وکار ، شماره محل کار یا شماره همراه مربوط به کار ، سایر اطلاعات کسب وکارها نزد تیم هاب نت محفوظ می باشد.

قوانین و خطی مشی سرویس هاب نت (کسب وکارها) (امکان بروزرسانی می باشد)

جهت عضویت در سرویس هاب نت اطلاعات خواسته شده باید به طور کامل و دقیق ثبت گردد . در صورت وارد نمودن اطلاعات اشتباه  در هنگام پرداخت از سمت سرویس هاب نت به کسب وکار اشتباه یا رد پرداخت  رخ خواهد داد که در این صورت  هاب نت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و تمامی مسئولیت بر عهده صاحب  کسب وکار است.

وب سایت ها پس از ثبت ، بررسی و دسته بندی میگردند درصورتی که وب سایت قوانین کشور خود را نقض نماید .تایید نخواهد شد. درصورتی که وب سایتی پس ازثبت و تایید نیز قوانین کشورخود را نقض نماید سریعا غیر فعال خواهد شد.

سرویس هاب نت هیچ گونه دسترسی به اطلاعات وب سایت ها  ندارد و جهت عضویت ، کاربران باید مجددا و به صورت جداگانه عضو گردند . به عنوان مثال در افزونه  وردپرس ، در یک وب سایت فروشگاهی کاربر باید هنگام ثبت سفارش عضو هاب نت شود تا مبلغ کش بک به او تعلق بگیرد. در غیر این صورت مبلغ به او تعلق نخواهد گرفت.

تعیین درصد محصول، تغییر و غیر فعال نمودن آن بر عهده صاحبان کسب وکار است و تیم هاب نت هیچگونه دخالتی بر آن نخواهد داشت.

تایید مبلغ و پرداخت اعتبار به مشتری از طریق سرویس هاب نت برعهده کسب وکار است ، مادامی که کسب و کاری مبلغی را تایید نکند برای مشتری اعتباری لحاظ نمی شود و تا هنگامی که مبلغی به هاب نت به جهت اعتبار به مشتری پرداخت نشود آن مبلغ اعتبار در فروشگاه های دیگر غیر قابل استفاده  خواهدبود .

هاب نت خود را موظف میداند همه روز مبالغ درخواست شده از سوی صاحبان کسب و کار بررسی و پرداخت نماید ،

لازم به ذکر است ، پرداخت به صورت پایا یا ساتنا خواهد بود و بر اساس قوانین آن به حساب ها واریز خواهد شد (پایا و ساتنا).

توجه : کسب وکارها میتوانند مبلغ اعتبار خود را به جای دریافت نقدی به کیف پول مختص به خود انتقال دهند و از آن جهت خرید از اعتبار در جای دیگر که عضو سرویس هاب نت است استفاده نمایند . انتقال مبلغ به کیف پول آنی خواهد بود و هزینه ای در بر نخواهد داشت.

خرید از کارت بانکی و خرید از اعتبارکیف پول هر دو شامل مبلغ کشبک می شوند و اعتبار آن در کیف پول مشتری ذخیره می گردد .

چگونگی تقسیم سهم خرید کننده و سهم سایر مشتریان بر اساس سیاست تیم هاب نت تعیین میگردد ، شیوه عملکرد این نوع تقسیم سهم به صورت شفاف هنگام معرفی محصول برای کسب وکارها قابل مشاهده می باشد.

در این سرویس به جهت حمایت از کسب و کارها ، پرداخت به مشتری مسدود می باشد و تنها به درخواست حود کسب و کارها برای دسته سوم فعال خواهد شد( دسته سوم کسب و کارهایی است که به مشتریان خود این اجازه را میدهند که مبلغ کش بک اعطا شده از طرف آنها را در تمامی کسب و کارهای مختلف بدون محدودیت قابل استفاده شود)

در صورت تخلف از سمت کسب وکارها و شکایت از طرف مشتریان در ابتدا تذکر داده می شود و در صورت تکرار، تیم هاب نت بدون اطلاع قبلی حساب کسب وکار را مسدود می نماید.

درصورتی که درخواست وجه داده شود وضعیت دریافت از سمت کسب وکارها به حالت در حال بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که پرداخت ها با تاخیر خواهند بود.

حداقل مبلغ قابل برداشت از سوی کسب و کارها صورت زیر می باشد:

—— 100,000 ریال

بدهکار ، بستانکار و هزینه سرویس هر کدام به شرح زیر به کسب و کارها گزارش میدهند:

هزینه سرویس: بیانگر بدهی کسب و کار به هاب نت می باشد .این مبلغ به جهت ارایه سرویس از کسب و کارها دریافت میگردد.

بدهکار : مبلغ بدهی کسب وکار به هاب نت بابت کشبک به مشتری را نشان میدهد. بعد از خرید هر کاربر این رقم به میزان درصدی که صاحبان کسب وکار تعیین کرده اند افزایش میابد و با پرداخت همزمان با هزینه سرویس مبلغ آن تسویه خواهد شد.

بستانکار: مبلغ بدهی هاب نت به صاحبان کسب وکار است و با درخواست از سوی کسب وکارها مبلغ آن بعد از بررسی از سمت تیم هاب نت و بر اساس سیکل پایا / ساتنا تسویه خواهد شد . رقم بستانکار با خرید اعتباری مشتریان که از سایت های مختلف بدست آورده اند افزایش میابد.

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از مشتریان کسب وکارها دریافت می شود شماره همراه آنها خواهد بود و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات دیگر، پیش تر اطلاع رسانی خواهد شد.

مبلغ  هزینه سرویس  را کسب وکارها موظف هستند پرداخت نمایند و مهلت پرداخت آن حداکثر یک ماه می باشد این مبلغ می بایست همزمان با مبلغ کش بک مشتریان پرداخت شود . درصورت عدم پرداخت این هزینه ، موقتا سرویس کش بک  غیر فعال می گردد تا زمانی که مبلغ پرداخت گردد.  (هزینه سرویس بعد از عضویت در پنل به آدرس HubNetUnity.com تا مدت مشخص رایگان می باشد و در این مدت کسب وکارها میتوانند با این سرویس آشنا گردند)

توجه : در بخش سفارش محصول، لینکی جهت مراجعه و مشاهده سایر کسب وکارهای عضو برای مشتری قرارداده شده است ، مشتری می تواند پس از عضویت در سرویس هاب نت این لینک را مشاهده و بر روی آن کلیک نماید.کسب وکارها با نصب افزونه این بخش را خواهند داشت و هاب نت این اجازه را برای نمایش این لینک و هدایت مشتری به صفحه معرفی کسب وکارهای عضو را خواهد داشت.

قوانین و خطی مشی سرویس هاب نت (همکاران بازاریاب) (امکان بروزرسانی می باشد)

بازاریاب قبل از معرفی امکانات فراهم شده مانند افزونه وردپرسی میتواند در پنل مربوط به بازاریاب عضو گردیده وکد بازاریابی دریافت نماید ، در این پنل میتوان گزارش مربوط به خرید ، درخواست برداشت وجه و وضعیت کسب و کارها را مشاهده و مدیریت نمود.


بازاریاب موظف است اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نماید .در صورت ورود اطلاعات اشتباه ، پرداخت اشتباه و یا عدم پرداخت صورت میگیرد .در این صورت تیم هاب نت هیچگونه مسئولیتی برعهده نخواهد داشت و مسئولیت آن برعهده شخص بازاریاب خواهد بود.


هنگام نصب افزونه کد بازاریابی باید وارد گردد. در غیر این صورت هیچ پورسانتی به بازاریاب تعلق نخواهد گرفت .


تیم هاب نت بر اساس هر خرید موفق و پرداخت شده توسط  کسب وکارها مبلغ  پورسانت بازاریاب را در نظر میگیرد و بازاریاب میتواند مبلغ خود را از حداقل 100,000 ریال  برداشت نماید ، مبلغ مورد نظر پس از بررسی پرداخت می شود. درصورتی که درخواست انتقال به کیف پول زده شود بدون وقفه مبلغ به کیف پول منتقل خواهد شد .


روند پرداخت به بازاریاب همانند کسب وکارها درصف انتظار قرار میگیرد و همچنین براساس سیکل پرداخت پایا و ساتنا مبلغ به حساب او واریز خواهد شد.


مبلغ پورسانت با شرط نصب وفعال بودن درسرویس به بازاریاب تعلق میگیرد وهمچنین هیچگونه محدودیتی در عضونمودن توسط بازاریاب وجود ندارد و هرچه کسب و کار بیشتری با کد مخصوص بازاریاب عضو و فعال شوند مبلغ پورسانت بیشتری نصیب بازاریاب میگردد.


اطلاعات مربوط به بازاریاب در سرویس هاب نت محفوظ است و به جهت احزارهویت و پرداخت به او قابل استفاده می باشد.


درصورت تخلف از سوی بازاریاب و گزارش از سوی کسب وکار یا مشتریان آنها ابتدا به بازاریاب اطلاع رسانی و تذکر و درصورت تکرار مجدد بدون اطلاع قبلی حساب او مسدود خواهد شد.


بازاریاب موظف است وب سایت هایی را دعوت به عضویت نماید که تایید قوانین کشور خود باشد در غیر این صورت وب سایت مورد نظرتایید نخواهد شد.